Nasze marki

Marki, których jesteśmy przedstawicielami w Polsce.

Twoja marka na naszych produktach?

Chciałbyś sprzedawać tablice pod swoją marką, potrzebujesz nietypowego rozwiązania lub masz własny projekt nadruku? A może szukasz wyjątkowego upominku dla swoich klientów?
Zapytaj o rozwiązania ➡
kredki szkolne i artystyczne, ołówki, pióra i długopisy, cienkopisy, zakreślacze, pisaki, farby, akcesoria piśmiennicze i artystyczne

Światowy lider

Faber-Castell jest jednym z największych producentów najlepszej jakości produktów do pisania i rysowania oraz malowania na świecie. Co roku sprzedaje ponad 2 miliardy ołówków i kredek pretendując do miana jednego z liderów w produkcji kredek i ołówków na świecie!
Marka ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i 20 organizacji ze statusem dystrybutora na całym świecie. Założona w 1761 roku firma Faber-Castell pozostaje od 8 pokoleń w rękach tej samej rodziny. Z małego zakładu rzemieślniczego rozwinęła się międzynarodowa grupa, która posiada na całym świecie aż 14 zakładów produkcyjnych, zatrudniając przy tym około 7.000 pracowników.

ponad 260 lat historii

Jako najstarsze i największe na świecie przedsiębiorstwo branży biurowo-szkolnej Faber-Castell cieszy się najwyższym poważaniem, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości surowce, a sama firma stawia na najwyższe wymagania dotyczące kontroli jakości.

Partner na całe życie

Marka Faber-Castell towarzyszy konsumentom niemalże od urodzenia. Poprzez produkty z grupy Playing & Learning Faber-Castell zyskał uznanie na rynku produktów biurowych za sprawą innowacyjnej serii GRIP – charakteryzujących się trójkątnym kształtem i opatentowaną przez firmę powierzchnią GRIP (wypukłe punkty wzdłuż osi produktu zapewniające pewny chwyt i świetny design). Asortyment artystyczny Art & Graphic gwarantuje profesjonalną jakość spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Eleganckie instrumenty piśmienne serii Design stanowią swoistą wizytówkę oferty Faber-Castell, stanowiącej kwintesencję stylu i elegancji. Najwyższe standardy wykonania stanowią potencjał na rynku prezentów na całym świecie.
ZOBACZ KATALOG
pióra wieczne, rollery, długopisy, ołówki, atramenty, akcesoria skórzane

Ekskluzywna linia

Kolekcję Graf von Faber-Castell charakteryzuje najwyższa jakość wykonania łącząca w harmonijny sposób starannie dobrane materiały, doskonałą funkcjonalność oraz wyszukaną estetykę.
Rożne gatunki egzotycznego drewna w połączeniu z metalami szlachetnymi i ręczną precyzją wykonania przyczyniają się w znacznej mierze do wyjątkowego charakteru produktów Graf von Faber-Castell. Akcesoria skórzane dopasowane do artykułów piśmiennych służą wzorowo zarówno w pracy, jak i w podroży. Dyskretna elegancja i dopracowanie do ostatniego szczegółu podkreślają wyjątkowy charakter tych wysokiej jakości produktów. Zostały stworzone, aby sprawiać długotrwałą radość.
ZOBACZ KATALOG
papier, zeszyty, bruliony i notatniki

Najlepszy papier na świecie?

Clairefontaine jest jednym najbardziej renomowanych i największych producentów papieru na świecie. Założona we Francji w 1858 roku firma jest obecnie jedynym producentem artykułów papierniczych w Zachodniej Europie, który w swojej historycznej fabryce w Etival-Clairefontaine produkuje własny papier. Rocznie z wszystkich fabryk dostarczane jest klientom 165 000 ton niepowlekanego, wolnego od celulozy, wyprodukowanego w zrównoważony sposób papieru.
Zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój jest potwierdzone potrójnymi certyfikatami ISO 9001, 14001 i 50001, a certyfikaty PEFC™ i FSC® dodatkowo zapewniają gwarancję odpowiedzialnego pochodzenia produkcji. Co więcej, włókna oraz kleje używane do produkcji papieru nadają się w 100% do recyklingu.
notatniki, kalendarze, bullet journal, pamiętniki, długopisy

W trosce o każdy szczegół

Założona w 1917 roku firma LEUCHTTURM może poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości artykułów papierniczych.

Jedna rodzina zarządza firmą już od czterech pokoleń – od lat 90 za jej sterami stoją Axel i Max Stürken. Kieruje nami idea dostarczania przemyślanych notesów i kalendarzy, odznaczających się wyjątkową jakością wykonania, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Charakteryzuje nas zamiłowania do produktu, funkcjonalne detale, niebywała jakość, bogata gama kolorystyczna. To, co ponad wszystko wyróżnia markę LEUCHTTURM1917, to wyrazisty, wielokrotnie nagradzany język designu.

W LEUCHTTURM1917 kierujemy się przekonaniem: myśli zmieniają się w słowa, zdania i obrazy. Wspomnienia stają się historiami. Pomysły przekształcają się w projekty. Notatki inspirują wiedzę. Piszemy i rozumiemy, uczymy się, widzimy i myślimy – ręcznie.
ZOBACZ KATALOG
taśmy biurowe, pakowe, montażowe i naprawcze, kleje, korektory, płatki i plastry samoprzylepne oraz inne rozwiązania klejące

Ponad 6000 rozwiązań

tesa SE należy do światowej czołówki producentów samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych dla przemysłu, handlu i konsumentów indywidualnych.
125 lat doświadczenia w branży i ciągłe nastawienie na innowację doprowadziły tesa na szczyt światowego rynku.
Ponad 6000 produktów zaprojektowanych i produkowanych przez tesa jest sprzedawanych w więcej niż 100 krajach. W przemyśle rozwiązania tesa gwarantują w wielu branżach redukcję kosztów, optymalizację procesów, a w rezultacie ulepszenie produktów końcowych. Klientom końcowym marka pomaga urządzić otoczenie według indywidualnego smaku, poprawiając tym samym jakość życia – bez potrzeby wiercenia i niszczenia powierzchni.
ZOBACZ KATALOG
zszywacze, dziurkacze, rozszywacze, zszywki, takery

Niemiecka inżynieria

Firma Novus jest producentem innowacyjnych produktów biurowych. Oferowane produkty wnoszą wygodę i efektywność do środowiska pracy. Od roku 1949, kiedy to powstała firma, marka Novus jest synonimem technicznie zaawansowanych produktów projektowanych z wykorzystaniem „German engineering”.
Niezawodność i innowacyjny design łączą szeroką gamę produktów stworzonych po to, by pracę we współczesnym biurze uczynić bardziej ergonomiczną i łatwiejszą. Oferta obejmuje także profesjonalne produkty tapicerskie i skierowane do pasjonatów DIY. Novus to gwarancja wyrafinowanych produktów o najwyższym standardzie jakości.
ZOBACZ KATALOG
niszczarki, gilotyny, trymery, nożyczki, temperówki elektryczne, noże do papieru, maty do cięcia, laminatory i folie do laminacji

Gdy liczy się jakość

Dahle jest niemieckim producentem najwyższej jakości urządzeń biurowych i akcesoriów do cięcia różnego typu materiałów. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza ekspercka i innowacyjna kreatywność – to recepta na najwyższej jakości produkty opatrzone logiem Dahle. Tworząc inteligentne rozwiązania dla współczesnego biura, Dahle oferuje swoim klientom najwyższą wydajność i bezpieczeństwo bez kompromisów. Dla Dahle człowiek jest zawsze w centrum uwagi – i zawsze jest źródłem tworzenia i optymalizacji najwyższej jakości produktów.
Filozofia pracy, która dla klientów każdego dnia przemienia się w działanie i wysoką wydajność: Dahle to znakomite wyniki oraz troska o bezpieczeństwo.
ZOBACZ KATALOG
kleje do domu, hobby oraz specjalistyczne, taśmy i korektory

Klei wszystko w każdej chwili

Marka UHU zajmuje się produkcją klejów do papierów, klejów uniwersalnych, a także klejów stosowanych do użytku profesjonalnego. Oferta UHU pokrywa wszystkie potrzeby rynku konsumenckiego, w każdej możliwe dziedzinie – dla potrzeb przedszkolnych, szkolnych, domowych, biurowych, dla majsterkowiczów, przy naprawach czy remontach. Produkty charakteryzują się największą jakością i skutecznością klejenia – producent UHU, co roku wprowadza innowacje produktowe, limitowane edycje czy ulepszenia formulacji klejów, a wszystkie nowe produkty poddawane są rygorystycznym testom.
Marka obecna jest w Polsce o lat dziewięćdziesiątych, a większość produktów marki wytwarzana jest w fabrykach w Niemczech oraz Holandii.
ZOBACZ KATALOG
kalkulatory, lampy biurkowe, zegary ścienne, wieszaki

By praca sprawiała przyjemność

Maul to firma rodzinna, która jest obecnie zarządzana przez 4-te pokolenie od 1912 roku. Zawsze skupiała się na wysokiej innowacyjności i dzięki temu jest jednym z liderów rynku w Europie. Maul tworzy inteligentne rozwiązania dla nowych środowisk pracy, a ich produkty wspierają wydajność, kreatywność i mobilność.
Od sierpnia 2021 roku Maul posiada certyfikat normy ISO 14001:2015, co świadczy o ich zaangażowaniu w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój. To marka, która dba o swoich klientów i dostarcza im produkty, które nie tylko są funkcjonalne, ale również estetyczne.
systemy prezentacyjne i informacyjne, produkty do organizacji, ochrony i archiwizacji danych, identyfikatory, oznakowanie przestrzeni, produkty wspomagające Lean Management

Dawniej Tarifold i 3L

Poznaj Djois! Nową, wyjątkową markę grupy T3L. Nowoczesną, krótką i pozytywną, która wiąże w spójną całość marki 3L i Tarifold. Djois to kwintesencja marek z Grupy T3L. Jej serce jest zielone, nastawione na rozwój i zaangażowanie w obszarze ekologii. Do otoczenia zwraca się w odmienny, bardziej emocjonalny sposób. Jej ambicją jest dostarczenie rozwiązań ludziom aktywnym, ułatwianie osiągania założonych celów i niwelowanie barier tam, gdzie się one pojawiają. Pozwala swoim użytkownikom uwalniać kreatywność i motywuje do działania nawet przy najbardziej prozaicznych pracach. Sprawia, że chcesz iść o krok dalej! Dlatego też uzupełnieniem logo Djois są trzy słowa: made to make.
ZOBACZ KATALOG
temperówki, artykuły kreślarskie, pędzelki, gumki do ścierania

Niemiecka stal

Powstała w 1919 roku firma KUM GmbH & Co. KG, sprzedająca swoje produkty w 60 krajach, jest obecnie wiodącym na świecie producentem szerokiej gamy temperówek o opatentowanych rozwiązaniach technicznych. Produkuje ponad 100 różnych modeli do ostrzenia zwykłych ołówków oraz kredek o rozmiarach nietypowych. Zaawansowana technologia pozwala nie tylko na produkcję standardowych linii produktów, ale również specjalnych temperówek do kredek kosmetycznych Stickformer, które formują jedyną w swoim rodzaju zaokrągloną końcówkę.
kredki, ołówki, farby, pędzelki, pisaki, pastele, plasteliny, kleje i inne przybory szkolne

Dla młodych artystów

CRICCO to europejska marka wysokiej jakości kredek ołówkowych i artykułów plastycznych dla młodych artystów. Nasze produkty powstają na bazie wieloletnich doświadczeń z zakresu edukacji szkolno – plastycznej. Tworzymy dla dzieci z wiedzą o ich potrzebach i upodobaniach. Dbamy o najmniejsze szczegóły dotyczące naszych wyrobów, aby sprostać oczekiwaniom naszych młodych odbiorców, których traktujemy bardzo poważnie.
ZOBACZ KATALOG
tablice ścienne i mobilne, artykuły do komunikacji wizualnej, przybory piśmiennicze

Odkrywaj możliwości

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment – m. in. produkty do komunikacji wizualnej, takie jak tablice, różnego rodzaju markery i inne przedmioty biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Polska produkcja

MemoBe to marka, która swoje tablice produkuje w Krakowie. Dzięki temu firma może dbać o najwyższą jakość i lokalną społeczność. Mimo, że sama marka powstała roku 2020 (wcześniej Memoboards), to nasze doświadczenie sięga trzech dekad i milionów tablic, które znalazły swoje miejsce w pomieszczeniach całej Europy i poza nią.
ZOBACZ KATALOG
komunikacja wizualna i wyposażenie wnętrz

Wszystko zaczyna się gdy pojawia się IDEA

Produkty MemoBe idea są tworzone z myślą o szerokiej dostępności oraz braku szkodliwości dla środowiska. Dbamy o to, aby wszystkie wykorzystywane przez nas materiały pochodziły z naturalnych, odpowiedzialnych społecznie źródeł i łatwo poddawały się recyklingowi. Dotyczy to zarówno naszych produktów, jak i ich opakowań. Ponadto, nasze tablice są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
ZOBACZ KATALOG
Label
Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów i korzystaj z naszej pionierskiej platformy sprzedażowej.
Dołącz
© Wszelkie Prawa zastrzeżone 2023
Amex Stationery Sp. z o.o.
pencil