Beifa

 

Ningbo Beifa Group, rozpoczynająca swoją działalność w 1994 roku jest obecnie najsilniejszym przedstawicielem branży biurowej w Chinach, stale zwiększającym swój wynik sprzedaży z wysokim, ponad 90% udziałem sprzedaży eksportowej. Zajmuje również trzecie miejsce na świecie w produkcji artykułów piśmienniczych. Zatrudniając ponad 3000 osób, m.in. w największej na świecie fabryce artykułów piśmiennych na świecie o powierzchni 126000 m2, Beifa zajmuje się nie tylko badaniami i rozwojem oraz produkcją i sprzedażą artykułów biurowych i szkolnych, ale także handlem na bardzo dużą skalę, budując powoli pozycję jednego z liderów na światowym rynku. Oferta firmy to tysiące artykułów – m.in. długopisy żelowe, długopisy automatyczne, cienkopisy, zakreślacze, markery permanentne i do tablic, ołówki automatyczne, długopisy wielofunkcyjne, etc. – sprzedawanych do ponad 100 krajów na całym świecie. Cieszą się one niesłabnącym popytem m. in. dlatego, że ich jakość jest zdecydowanie wyższa, niż jakość podobnych produktów w tej samej cenie.

Beifa była pierwszym chińskim przedsiębiorcą w branży, który otrzymał certyfikat jakości ISO9001. Firma posiada 6 zagranicznych przedstawicielstw. Znajdują się one w: Rosji, USA, Panamie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji i Hiszpanii.

Produkty Beifa markowane są w ramach serii APLUS+ oraz WMZ.
W skład serii WMZ wchodzą nowoczesne produkty szkolne, które pozwolą każdemu uczniowi odnaleźć najpotrzebniejsze narzędzia do komfortowego funkcjonowania w szkole, pełnego wyposażenia piórnika oraz rozwijania swoich zainteresowań.

W ramach serii APLUS+ wyróżnić należy produkty linii biurowej, które pozwalają na urządzenie otoczenia w firmie w jak najbardziej atrakcyjny sposób, umożliwiając przede wszystkim stworzenie w pełni kompleksowego wyposażenia biura w produkty piśmiennicze i liczną grupę akcesoriów biurowych.

 

Grupy produktowe:

  • długopisy
  • farby i pędzelki
  • kleje
  • kredy i kredki
  • pióra
  • pisaki, zakreślacze
  • spinacze, pinezki, magnesy do tablic

 

 

http://www.beifa.com