DJOIS x 3L

 

Poznaj Djois! Nową, wyjątkową markę grupy T3L. Nowoczesną, krótką i pozytywną, która wiąże w spójną całość marki 3L i Tarifold.
Djois to kwintesencja marek z Grupy T3L. Jej serce jest zielone, nastawione na rozwój i zaangażowanie w obszarze ekologii. Do otoczenia zwraca się w odmienny, bardziej emocjonalny sposób. Jej ambicją jest dostarczenie rozwiązań ludziom aktywnym, ułatwianie osiągania założonych celów i niwelowanie barier tam, gdzie się one pojawiają. Pozwala swoim użytkownikom uwalniać kreatywność i motywuje do działania nawet przy najbardziej prozaicznych pracach. Sprawia, że chcesz iść o krok dalej! Dlatego też uzupełnieniem logo Djois są trzy słowa: made to make.

Djois x 3L to przejściowa marka dla produktów 3L, która pozwoli przyzwyczaić się do nowego brandu.

3L Office Products A/S jest duńską firmą produkującą szeroką gamę samoprzylepnych artykułów biurowych, które charakteryzują się solidnością i wysoką jakością wykonania. 3L sprzedaje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Oferta 3L obejmuje ponad 250 pozycji. Większość produktów jest projektowana i produkowana w Danii, gdzie innowacyjny design, funkcjonalność i dbałość o szczegóły są wysoko cenione. Firma jest uznawana za jednego z wiodących europejskich producentów akcesoriów samoprzylepnych i nie tylko. Wszystkie produkty spełniają wymogi najwyższej jakości, zgodnie z założeniami organizacji DNA.

Od stycznia 2010 roku marka 3L działa w ramach konsorcjum T3L, powstałego poprzez połączenie z firmą Tarifold.

Dzięki temu, że główna siedziba i nowoczesne zakłady produkcyjne firmy są w jednym miejscu, a firma jest w stanie szybko reagować na potrzeby klientów w kluczowych aspektach, takich jak rozwój, produkcja, sprzedaż i marketing.

 

Grupy produktowe:

• kieszenie (samoprzylepne i nieprzylepne)
• identyfikatory
• karty samolaminujące
• listwy do archiwizacji
• tunele samoprzylepne
• zakładki indeksujące