PRODUKTY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE

OZNACZENIA PODŁOGOWE TARIFOLD – BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

NAKLEJKI WSKAZUJĄCE – Ø 50 mm

Permanentne samoprzylepne naklejki pozwalają na sprawną organizację przepływu ludzi w biurach, szkołach, fabrykach czy sklepach. Dzięki temu łatwiej zachować dystans społeczny, tak ważny w ostatnim czasie.

NAKLEJKI – POZOSTAŃ W BEZPIECZYM DYSTANSIE – 150 x 170 mm

Naklejki pomagają organizować kolejki i łatwo oznaczać przestrzenie, aby poinformować ludzi o dopuszczalnym bezpiecznym dystansie społecznym, który muszą od siebie zachowywać. Dostępne z w dwóch opcjach:  1,5 m lub 2 m.

NAKLEJKI DO ZNAKOWANIA PODŁOGI- ZACHOWAJ ODLEGŁOŚĆ SPOŁECZNĄ – Ø 350 mm

Organizuj kolejki i łatwo oznaczaj przestrzeń, aby poinformować ludzi o dopuszczalnym bezpiecznym dystansie społecznym, który muszą od siebie zachowywać. Dostępne do podłóg szorstkich lub gładkich.

NAKLEJKI PODŁOGOWE ANTYPOŚLIZGOWE- KIERUNKI  Ø 350 mm

Organizuj przestrzenie i łatwo oznaczaj podłogę, aby informować klientów lub pracowników o kierunkach poruszania się.

NAKLEJKI ZASADY HIGIENY – SZKOLNE – Ø 250 mm

Organizuj szkolną przestrzeń i łatwo oznaczaj powierzchnie, aby poinformować uczniów o szkolnych zasadach higieny, akceptowanych zachowaniach i dystansie społecznym. Te samoprzylepne naklejki PVC z możliwością zmiany położenia są przeznaczone do szkół i przedszkoli. Są niezwykle łatwe w aplikacji. Dzięki samoprzylepnym kropkom, które umożliwiają ucieczkę powietrza – nie powstają pęcherzyki. Szkolne naklejki tematyczne zalecane do stosowania na gładkich, płaskich powierzchniach: szkło, MDF, laminaty, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, linoleum, beton, a także mogą być używane na ściany, drzwi, blaty, krzesła itp.

TAŚMA ANTYPOŚLIZGOWA DO ZNAKOWANIA PODŁÓG – 50 mm x 18,3 m

Trwała, antypoślizgowa taśma zabezpieczająca do oznaczania podłóg i oznaczania powierzchni wymagających dodatkowej odporności na poślizg, takich jak stopnie schodów, przejścia dla pieszych, rampy samochodowe, krawędzie rampy załadunkowej itp. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Idealnie nadaje się do wszystkich celów zarządzania LEAN. Bardzo mocny klej. Odporne na działanie pieszych i maszyn.

SAMOPRZYLEPNE RAKI PODŁOGOWE – 401 x 314 mm

Idealne do oznaczania powierzchni podłogowych. Umożliwia trwałe i ochronne eksponowanie arkusza A4 na podłodze. Odporny na detergenty i przechodniów.

NAKLEJKI – ZACHOWANIA ZABRONIONE- Średnica 250 mm

Dzięki tym piktogramom wyraźnie poinformujesz pracowników i klientów o wszystkich zabronionych zachowaniach społecznych.