Kiedy przychodzi moment pozbycia się wrażliwych dokumentów, wyciągów z kont czy danych, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, zamiast ręcznego rozdrabniania kartek, z pomocą przychodzą nam niszczarki Dahle!
Seria PaperSAFE® potnie każdy dokument na drobne ścinki, zapewniając prywatność i bezpieczeństwo niszczenia danych. Funkcja start/stop, energooszczędny tryb gotowości, optyczny wskaźnik przeciążenia? To i więcej funkcjonalności to standard w niszczarkach Dahle!

Dzięki najnowszej technologii samooczyszczenia się cylindrów tnących nie ma konieczności ich olejowania. Nowoczesny design wykonania sprawia, że niszczarka świetnie prezentuje się w biurze czy domowym zaciszu. Dzięki różnorodności modeli i specyfikacji, każdy znajdzie niszczarkę najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb.
Kiedy zmagamy się z większą ilością dokumentów do zniszczenia, szukamy urządzenia, które przejmie od nas tą czasochłonną czynność. Z pomocą przychodzi seria ShredMATIC® oferująca produkty z funkcją automatycznego podawania papieru, mogące zniszczyć nawet do 300 kartek za jednym razem!  Wydajność i wygoda bezpośrednio przy biurku dzięki niszczarkom Dahle – mimo małych gabarytów są w stanie utajnić na zawsze wielkie nakłady niepotrzebnych dokumentów. Grudzień do doskonały czas, aby zamknąć wiele niechcianych spraw i otworzyć się na nowe, a w tym zdecydowanie pomogą niszczarki Dahle, których wybrane modele możesz teraz kupić 20% taniej!”

Grudzień do doskonały czas, aby zamknąć wiele niechcianych spraw i otworzyć się na nowe, a w tym zdecydowanie pomogą niszczarki Dahle, których wybrane modele możesz teraz kupić 20% taniej!”