Jak usunąć etykiety i naklejki?

Jak błyskawicznie usunąć etykiet i pozostałości po kleju z każdej powierzchni?

Istnieje wiele sztuczek, które mają pomóc w łatwym usuwaniu etykiet oraz unikaniu klejących się palców, ale rzeczywistość najczęściej wygląda inaczej.

W naszej ofercie znajdą Państwo super produkty, które w bardzo łątwy sposób pozwolą na usunięcie etykiet, naklejek i kleju z wszelkiego rodzaju powierzchni.

ZMYWACZ W SPRAYU TESA 200ML DO KLEJU I ETYKIET
ZMYWACZ W SPRAYU TESA 200ML DO KLEJU I ETYKIET

Przy pomocy zmywacza tesa® możesz łatwo usunąć pozostałości większości taśm samoprzylepnych, klejów i etykiet. Usunie on nawet super mocny klej. Ten niezawierający silikonu zmywacz sprawdza się na większości powierzchni takich jak: tworzywa sztuczne, szkło czy metal. Wystarczy, że spryskasz nim zabrudzoną powierzchnię, odczekasz 5 minut i usuniesz resztki kleju ściereczką.

Praktyczny marker do usuwania etykiet edding 8180 to czyste i proste rozwiązanie. Błyskawicznie usuwa także wszelkie pozostałości po kleju. To praktyczne narzędzie do codziennego użytku, którego nie powinno zabraknąć w sprytnym gospodarstwie domowym.

To narzędzie niezwykle proste w obsłudze: wystarczy energicznie wstrząsnąć markerem i napompować go. Następnie nasączyć etykietę olejem i pozostawić na kilka minut, aby zadziałał. Po chwili etykietę będzie można z łatwością usunąć. Oczywiście podczas opracowywania produktów pomyśleliśmy również o środowisku.

Składniki bezwonnego oleju oparte są na naturalnych, odnawialnych surowcach oraz nadają się do użycia na delikatnych powierzchniach.

MARKER EDDING Z OLEJEM DO USUWANIA ETYKIET BLISTER
MARKER EDDING Z OLEJEM DO USUWANIA ETYKIET BLISTER