Jesienne DIY z edding

Kiedy temperatura na zewnątrz zaczyna spadać i przychodzą  jesienne chłody, to najlepszy czas na spędzanie błogich wieczorów w domu ze świeczkami i ciepłym napojem. Zwyczajne lub zapachowe świeczki tworzą uroczą i przytulną atmosferę, a ozdobione markerami olejowymi połyskującymi będą stanowić piękny dodatek do wnętrz. Obecnie modnym tematem jest kosmos, więc może warto wykorzystać czarujące motywy gwiazd w kolorach metalicznych.

Dlatego właśnie rozszerzyliśmy ofertę markerów olejowych połyskujących edding 780 o trzy nowe odcienie metaliczne: jasnoniebieski metaliczny, zielony metaliczny i fioletowy metaliczny – idealnie pasują do każdej dekoracji wykonanej ze szkła, plastiku, metalu czy papieru. Do dodania efektownego napisu na szklanych świecznikach możesz użyć również markera olejowego połyskującego do kaligrafii edding 753.

 

Zostań projektantem modnych dodatków i stwórz własne poszewki na poduszki!

Poduszek nigdy za dużo – każda, zwłaszcza w większej ilości zmienia kanapę lub kącik do czytania w wyjątkowo przytulne i wygodne miejsce. Markery tekstylne edding pozwolą w prosty sposób stworzyć stylowe poszewki na poduszki. Wystarczy wymyślić piękny wzór lub skorzystać z jednego z naszych szablonów. Grafika, malowane litery, motywy naturalne – nie ograniczaj swojej wyobraźni, to Ty jesteś projektantem! Markery i pisaki tekstylne edding to idealne narzędzia do malowania tkanin w jasnym kolorze, na przykład bawełny, jedwabiu i lnu. Możesz wybierać spośród 20 kolorów i dwóch szerokości linii, w tym odcieni neonowych, które pozwalają uzyskać szczególnie intensywne efekty. Co więcej, dostępne zestawy są odpowiednie jak dla początkujących, tak dla zaawansowanych artystów: każdy z nowych zestawów zawiera pięć idealnie dopasowanych odcieni, od zimnych błękitów i zieleni po ciepłe czerwienie i kombinacje podstawowych kolorów. Po zakończeniu pracy wyprasuj poszewkę żelazkiem bez pary. Dzięki temu tkaninę można będzie bezpiecznie prać w temperaturze do 60°C.

Praktyczne i stylowe!

Nasze sprytne korkowe podkładki DIY sprawią, że poranna kawa czy wieczorny drink będą smakować jeszcze lepiej. Są również bardzo praktyczne: szklany lub drewniany stół pozostanie czysty i chroniony przed zadrapaniami oraz potencjalnie ciężkimi do usunięcia plamami. Wszystko, co potrzebne do zaprojektowania oryginalnych podkładek z korka to markery permanentne edding 400 z wąską końcówką. Jeżeli chcesz narysować ultra cienkie linie lub szczegółowe motywy, wybierz markery permanentne edding 404 – ich końcówka ma zaledwie 0,75 mm szerokości. Do zdobienia użyliśmy koloru czarnego, ale oczywiście możesz wybrać jaśniejsze odcienie.