NOWOŚĆ – Graf von Faber-Castell for Bentley ONYX

 

Współpraca Graf von Faber-Castell z marką Bentley nabiera tempa. Ekskluzywna kolekcja nr I wzbogaciła się o linię ONYX – idealne przybory piśmiennicze w purystycznej czerni dla wszystkich tych, którzy kochają ponadczasową elegancję.

W kolekcji dostępne są pióro wieczne, pióro kulkowe oraz długopis.

Instrumenty piśmienne z kolekcji Bentley mają wiele aspektów konstrukcyjnych zaczerpniętych ze świata motoryzacji: skuwka została zakończona typowym radełkowanym wzorem występującym w luksusowych samochodach brytyjskiego producenta. Charakterystyczne bentleyowskie „B” dumnie prezentuje się na szczycie skuwki. Wzór grawerowania guilloche można znaleźć na korpusie. Pozostałe elementy są polerowane na wysoki połysk i nawiązują do chromowanych elementów w samochodach Bentley.

Jednocześnie rozpoznawalne są typowe elementy charakterystyczne dla kolekcji Graf von Faber-Castell: solidny, sprężynujący klips, chromowane wykończenia i prosty, dyskretny design – wspaniałe połączenie elegancji i dynamiki.

Pióro wieczne posiada rodowaną stalówkę ze stali szlachetnej oraz podwójny system napełniania. W komplecie z piórem dołączony jest tłoczek.

Pióro kulkowe wyposażone jest w czarny wkład o dużej pojemności.

Długopis typu twist posiada czarny wkład.