Edding Wall of Fame – internetowa platforma dla artystów.

   

Oficjalnie uruchomiona została platforma on-line edding Wall of Fame, dzięki której ludzie z całego świata mogą wspólnie dzielić się swoją kreatywnością i wygrywać cenne nagrody.

Po wejściu na stronę https://wall-of-fame.com i prostym procesie logowania, który nie wymaga podawania danych osobowych, każdy może wziąć do ręki dowolny marker edding i puścić wodze fantazji. Proces tworzenia jest w czasie rzeczywistym skorelowany z innymi użytkownikami, dzięki czemu powstaje kolaż wspólnych prac na „Wall of fame” tworząc coś w rodzaju wirtualnego muralu. Prace są podzielone na 3 murale tematyczne: „Zostaw swój ślad” (freestyle), „Bądźmy razem silniejsi” (wizja wspólnego, lepszego świata) oraz „Dżungla” (zawiera stylistykę tropikalnego lasu).

Dodatkowo od 15 czerwca do 5 lipca na platformie będzie trwał konkurs „ Pokaż co kochasz” („show your love). W akcję edding zaangażowały się 3 znane osobistości ze świata ilustracji, komiksu i grafiki : Laura Klinke, Reyhan Yildirim i Hombre SUK. Cała trójka artystów nie tylko weźmie udział w ozdabianiu „Wall of fame” ale również wybierze 3 najlepsze dzieła i nagrodzi je iPadem Pro Apple i rysikiem Apple. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i stworzenia swojego dzieła na https://wall-of-fame.com.