Powiew świeżości w biurze: Ambition OpArt w kolorach Mint Green i Sky Blue

 

Ambition OpArt w kolorach Mint Green i Sky Blue

Mimo, że jeszcze niewidoczne za oknem, my już zauważyliśmy pierwsze zwiastuny wiosny – w świecie mody. Najnowsze publikacje inspirujących blogerów modowych pokazują, że delikatne, pastelowe kolory znów powracają i już teraz sprawiają, że z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych ciepłych promieni słońca i wszelkich nowinek w odcieniach pasteli.

Faber-Castell wprowadza ten trend do biura – dzięki długopisom i piórom z kolekcji Ambition OpArt, które w tym sezonie prezentuje w odcieniach delikatnej miętowej zieleni i żywego błękitnego nieba. Dzięki nowej odsłonie Ambition OpArt zapewnisz sobie zastrzyk wiosennej świeżości na biurku! Pastelowe odcienie zostały jeszcze bardziej uwydatnione dzięki specjalnemu efektowi optycznemu na korpusie: ozdobny wzór jest hołdem dla Optical Art, charakterystycznej formy artystycznej z lat sześćdziesiątych. Cienkie linie wzoru giloszowego występują w dwóch kolorach: jasnoszarym w wersji Mint Green i delikatnie pomarańczowym w wersji Sky Blue. Chromowane metalowe elementy nadają instrumentom piśmiennym opływowy wygląd.

Długopis wyposażony jest w mechanizm obrotowy, który umożliwia wysunięcie i schowanie czarnego wkładu o dużej pojemności z końcówką piszącą B. Pióro wieczne posiada wysokiej jakości stalówkę ze stali nierdzewnej. Sprężynujący, metalowy klips wbudowany w skuwkę umożliwia wpięcie pióra w etui bądź do okładki terminarza tak, aby zawsze było pod ręką.