Świąteczne inspirację od edding i tesa

Boże Narodzenie to do doskonała okazja do rozwijania swoich kreatywnych zainteresowań i pasji. Możemy tworzyć oryginalne ozdoby i dekorację, które zachwycą niejednego świątecznego gościa.

Kosmiczne boombki

 

Motyw kosmosu to jeden z trendów tegorocznych inspiracji kreatywnych. Nie mogło go zabraknąć również u nas. Galaktyczne projekty ozdób choinkowych na pewno przypadną Ci do gustu.

Kosmiczne bombki z łatwością wykonasz dzięki markerom olejowym połyskującym od marki edding 751. Ich silnie kryjący tusz przypominający lakier szybko wysycha i pozostawia błyszczące wykończenie. Niedawno wprowadziliśmy nowe, delikatne kolory pastelowe, które są bardzo dobrze widoczne na ciemnym tle. Z tego powodu wybraliśmy czarne bombki, na których narysowaliśmy rakiety, gwiazdy, statki kosmiczne i mini astronautów.

 

Nie tylko choinka…❄

 

Białe papierowe gwiazdki zachwycają swoją prostotą, świetnie sprawdzając się jako ozdoba każdego wnętrza. Do wykonania tej efektownej kompozycji nie potrzebujesz ściągać gwiazd z nieba – wystarczy odrobina chęci i kreatywności.

Do przygotowania niezbędne będą białe pierścienie lub drucik, z którego wykonasz obręcze oraz zamocujesz do nich gwiazdy wycięte z białego papieru oraz klej w sztyfcie tesa® Easy Stick. Przymocuj gotowe obręcze z gwiazdami do okna albo za pomocą haczyka do sufitu i ciesz się zimową i świąteczną atmosferą.