Łagodne kolory do mocnych haseł – minizakreślacze edding w pastelowych kolorach

Cieszące się popularnością zakreślacze edding 7 mini od listopada pokażą, że potrafią zdobyć się też na łagodne tony. Pięć delikatnych pastelowych odcieni oczaruje młodzież, studentów i fanów rękodzieła, którzy już dziś mogą cieszyć się na zupełnie nowe możliwości twórcze.
Delikatne odcienie dają wrażenie lekkości i poprawiają samopoczucie, dlatego są obecnie absolutnym hitem, nie tylko w przemyśle modowym i w wystroju wnętrz. Dziś bez łagodnych i przyjemnych kolorów trudno sobie wyobrazić także prace kreatywne i zwyczajne notowanie. Po tym jak pisak edding 1200 podbił piórniki siłą pastelowych barw, a połyskujący marker olejowy w ożywczych pastelowych kolorach pozwolił tworzyć kreatywne prace nawet na najbardziej wymagających powierzchniach, świeży powiew pasteli dotrze do biurek – tym razem dzięki zakreślaczom w wersji mini.

 

Minizakreślacze – maksifrajda

edding 7 mini w pastelowych odcieniach stanowi prawdziwą alternatywę dla standardowych zakreślaczy o neonowych kolorach. Wnosi ożywienie i frajdę do piórników nastolatków, a do tego jest tak mały, że starczy w nich miejsca dla kilku kolorów. Dzięki antypoślizgowemu i ergonomicznemu uchwytowi marker mini w poręcznym formacie dba o komfort pisania – i to pisania w pięciu różnych odcieniach, które przywołują na myśl łagodne smoothies i kolorowe waty cukrowe: pastelowy żółty, pastelowy róż, pastelowy niebieski, pastelowa zieleń i pastelowy fiolet. W kompaktowym, poczwórnym zestawie są zawarte prawie wszystkie kolory – poza pastelowym żółtym. Zestaw idealnie mieści się nawet w najmniejszej torebce czy kieszeni, dzięki czemu będzie pod ręką zawsze wtedy, gdy trzeba podkreślić jakiś szkic lub upiększyć notatkę. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z żadnego koloru, mamy także zestaw zawierający całą dostępną paletę. Każdy odcień można też oczywiście kupić osobno.

 

 

Inspirujące pomysły

Czy prowadzisz bullet journal czy zwyczajny kalendarz, czy chcesz napisać notatkę czy też list do ukochanej osoby, dzięki nowym pastelowym odcieniom możesz podkreślać, zaznaczać i malować tak, jak tylko serce podpowiada. Żeby podkreślić hasło, nie zawsze potrzeba intensywnych, rażących kolorów – delikatne odcienie perfekcyjnie prezentują się na papierze, a fanom pastelowych barw dają możliwość kreatywnego wyrazu.