Kreatywność bez ograniczeń dzięki połyskującym markerom olejowym edding

 

Pasja tworzenia nie zna granic! Z połyskującymi markerami olejowymi firmy edding wystarczy chwila, by nadać unikatowy wygląd kaskom, obudowom telefonów komórkowych, laptopom, kubkom termicznym, kartkom okolicznościowym i wielu innym przedmiotom – sprawdzają się one bowiem właściwie na każdej powierzchni.  Nowe, specjalnie skomponowane zestawy na pewno ucieszą wszystkie artystyczne dusze.

Po świecie mody i dekoracji wnętrz rozprzestrzenia się szaleństwo na punkcie kosmicznych motywów, które dzięki połyskującym markerom olejowym edding ma szanse opanować także sferę rękodzieła. Możliwości połyskujących markerów olejowych edding znacznie wykraczają poza to, co potrafią zwyczajne pisaki. Wspaniale jest móc samodzielnie wyczarować coś nowego dla samego siebie czy do swojego domu, tworzyć i wymyślać dekoracje, by na trochę oderwać się od codzienności! Dla wielu to coś więcej niż proste hobby: to prawdziwa pasja. Aby nic nie zaburzało radości z tworzenia, warto korzystać ze stuprocentowo niezawodnych materiałów. Nic tak nie denerwuje, jak rozmazanie się w dniu wesela misternej dekoracji wykonanej na butelce wina, gdy tusz schnie, schnie i wyschnąć nie może… Z połyskującymi markerami olejowymi edding nie ma powodów do obaw – dowolny nudny przedmiot może w mig stać się arcydziełem, a efekt będzie trwały i zadowalający nawet w przypadku wymagających powierzchni, takich jak tworzywo sztuczne, metal, szkło, skóra czy beton.

 

Czas na pastele!
Pasjonaci tworzenia będą mogli wreszcie cieszyć się połyskującymi markerami olejowymi edding 751 w odcieniach pastelowej żółci, różu, zieleni i niebieskiego. Niosą one ze sobą niemal nieograniczone możliwości twórcze – zawarty w nich wysoko pigmentowy tusz zapewnia nie tylko trwały rezultat, lecz także wyjątkowy efekt połysku na wszystkich gładkich i ciemnych materiałach. Szybko schnie, nie rozmazuje się i jest odporny na warunki atmosferyczne. Nie ma na co czekać: wystarczy wybrać ulubione kolory i znaleźć odpowiedni obiekt, by niewielkim kosztem osiągnąć imponujące rezultaty.
Aż 22 kolory, 12 zestawów i 4 modele markerów

Nowa oferta obejmuje zestawy zawierające odpowiednio trzy, pięć lub osiem połyskujących markerów olejowych w specjalnie skomponowanych paletach barwnych oraz poszerzony wachlarz kolorów w przypadku pisaków innych modeli. Nowe zestawy zaskakują wysokiej jakości podwójnym opakowaniem, na którym można zobaczyć przykłady zastosowań pisaków z odwołaniem do modnych motywów kosmicznych. Cienki marker edding 751 (grubość kreski: 1–2 mm), idealny do dekorowania, dostępny jest teraz w 22 odcieniach. Oferujemy nowe zestawy markerów po 3, 5 lub 8 sztuk, w tym zestawy w kolorach metalicznych lub pastelowych. Na dużych powierzchniach sprawdzi się uniwersalny marker edding 750 (grubość kreski: 2–4 mm), dostępny w 14 kolorach, od niedawna także w ramach zestawów po 3 i 8 sztuk. Jeśli zaś zdobienie ma być wyjątkowo cienkie, najlepszy wybór to niewątpliwie model edding 780 (grubość kreski: ok. 0,8 mm). Od teraz będzie go można kupić także w kolorach metalicznych: zielonym, niebieskim oraz fioletowym – w tym także w ramach zestawów po 5 szt. Dla osób pasjonujących się kaligrafowaniem odpowiednie będą połyskujące markery olejowe do kaligrafii edding 753 – paletę kolorów poszerzono o czerń, miedź oraz biel, a pisaki te będą do kupienia również w zestawach po 5 szt.