Pisak edding 1200 świętuje 50 urodziny łagodnymi odcieniami

 

Pastelowa moc na rok jubileuszowy- pisak edding 1200 świętuje 50 urodziny łagodnymi odcieniami

Pisak edding 1200 podbił rynek przed 50 laty. Precyzyjna końcówka i już wtedy duży wybór kolorów zostały docenione w profesjonalnych zastosowaniach, zwłaszcza przez rysowników i techników. Dziś edding 1200 to szeroko dystrybuowany klasyk wśród artykułów szkolnych i plastycznych. Firma edding zainaugurowała rok jubileuszowy, poszerzając paletę o łagodne pastelowe barwy. Różne warianty zestawów z zachwycającymi pomysłami zastosowań dają szansę na wzrost sprzedaży w ciągu całego roku. Nowe pastelowe odcienie czynią życie piękniejszym i ożywiają codzienność – czy to przy tworzeniu listy zakupów lub zaznaczaniu tekstu czy też przy kaligrafowaniu bądź rysowaniu.

Pisaki edding 1200 umożliwiają wygodne, przyjemne pisanie, rysowanie i malowanie na jasnym papierze, a to wszystko w sprawdzonej jakości edding, na której można polegać. Delikatne pastele podbiły nie tylko wybiegi i magazyny modowe, bo nie sposób wyobrazić sobie bez nich także prac kreatywnych. Tak oto – wcale nie łagodnie, lecz z całą mocą – firma edding prezentuje nowe pastelowe odcienie w wyrazistej kampanii marketingowej 360°.

50 lat pisaków edding 1200

Kiedy edding 1200 zdobywał rynek w 1969 r., był szczególnie popularny wśród rysowników technicznych. Precyzyjna, stabilna końcówka idealnie sprawdzała się przy tworzeniu szczegółowych rysunków. Dzięki doskonałym właściwościom edding 1200 po 50 latach wciąż ma wielu kreatywnych fanów. Pisaki z charakterystyczną skośną skuwką i czarnym trzonem można dzisiaj znaleźć w niemal każdym piórniku, a ich jakość mówi sama za siebie. Klientka z Anglii napisała do firmy edding, że przed 30 laty otrzymała w upominku metalowe pudełko z pisakami, które w większości nadal piszą tak, jak pierwszego dnia. Dzisiaj piszą, malują i rysują nimi jej dzieci.

 

Okładka katalogu z 1969 roku – roku premiery edding 1200

 

 

W czerwcu 2019 r. na rynek wprowadziliśmy sześć atrakcyjnych pastelowych odcieni. Apetyt na nowe łagodne kolory wzmagają przyjemnie brzmiące nazwy: melonowy, jagoda z lawendą, jabłkowy sorbet, kwiat wiśni, słodka mięta oraz srebrnoszary.

Przy okazji sezonu na kupowanie przyborów szkolnych również edding zaskakuje atrakcyjną ofertą: bawełnianym etui z 14 pisakami, w tym z 4 nowymi pastelowymi odcieniami. Nowe opakowanie pozwala zwrócić uwagę na wszechstronność pisaków i przemówić do młodszej grupy odbiorców. Szczególna zaleta dla użytkowników końcowych i sprzedawców: wszystkie zestawy pisaków z serii 1200 od ręki oferują przewagę cenową w porównaniu do łącznego kosztu pojedynczych pisaków, motywując do impulsywnych zakupów.

Seria pastelowa idealnie wpisuje się w istniejącą paletę barw i umacnia pozycję sprzedawców branżowych dzięki możliwości oferowania jeszcze większej różnorodności kolorów.