Moskitiera – skuteczna ochrona przed komarami!


Latem komary i inne owady stają się dla nas niejednokrotnie prawdziwą udręką. Podstępem atakują nas nawet podczas snu, zwłaszcza w pogodne dni. Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli nam w łatwy i szybki sposób pozbyć się niechcianych gości jest montaż moskitiery w oknie. W ofercie marki tesa®  znajdziesz  Moskitierę do okien tesa® Standard, która w gorące letnie noce pozwala zostawić otwarte okna, jednocześnie zabezpieczając przed komarami, robakami, pająkami, muchami czy innymi insektami.
Łatwe w montażu zabezpieczenie przed owadami
W komplecie z moskitierą do okien tesa® Standard znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażenia okien w skuteczne zabezpieczenie przed insektami.

  • Przygotuj najpierw powierzchnię mocowania przecierając ją alkoholem lub środkiem do czyszczenia okien, a potem po prostu przyklej taśmę samoprzylepną z nośnikiem rzepowym do framugi okna.
  • Następnie do rzepu mocno dociśnij siatkę używając do tego specjalnego narzędzia dociskowego (w komplecie). Jeśli potrzeba, do odpowiedniego dopasowania długości moskitiery użyj dołączonego nożyka. Zajmie ci to nie dłużej niż kilka minut, a jednocześnie pozwoli, aby do wnętrza Twojego domu wlatywało świeże powietrze, ale bez owadów.

 

Łatwa do demontażu moskitiera chroniąca przed insektami
System łatwego montażu i demontażu moskitiery do okien tesa® Comfort nie tylko pozwala na szybkie i nieskomplikowane zakładanie moskitiery chroniącej przed komarami na każdym oknie. Umożliwia również jej szybkie i łatwe zdejmowanie. Wystarczy, że pociągniesz za siatkę, aby ją odczepić od rzepu. Moskitiera jest przeznaczona do wielokrotnego użytku. Rzep samoprzylepny posiada specjalną substancję klejącą zapewniającą niezawodną przyczepność, a jednocześnie można ją z łatwością odkleić bez pozostawiania śladów.

 

 

Efektywne zabezpieczenie przed komarami, do wielokrotnego użytku
Moskitiera do okien Standard tesa® odporna jest na promieniowanie UV, nadaje się do wielokrotnego użytku i można ją prać w temperaturze 30°C.

 

Dwa kolory, różne rozmiary
Pasująca do wielu różnych standardowych okien moskitiera do okien Standard tesa® jest nie tylko dostępna w dwóch kolorach: białym lub czarnym. Jest także do dyspozycji w wielu różnych rozmiarach.