Kreatywne pomysły na przyjęcie weselne

Niebawem rozpocznie się sezon przyjęć weselnych, a wraz z nim poszukiwanie oryginalnych pomysłów na dekoracje ślubne. Dzień ślubu powinien być niezapomnianym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem – nie tylko dla młodej pary, ale i dla gości. Dlatego też oryginalne pomysły, które uczynią to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, są więcej niż pożądane. Opracowaliśmy wiele kreatywnych pomysłów na ten najpiękniejszy dzień w życiu. Mamy nadzieję, że każdy z czytelników znajdzie tu coś w sam raz dla siebie. Co powiecie na dekorację stołu inspirowaną naturą, z aromatycznymi gałązkami rozmarynu, bądź na wyrzutnię do konfetti, dzięki której impreza będzie naprawdę wystrzałowa? Polecamy zadbać także o rustykalne drogowskazy, aby żaden z weselników nie zgubił się podczas uroczystości.

Winietki z rozmarynowym wiankiem

Efektowna dekoracja stołu nie zawsze musi wymagać wielkich nakładów pracy. Winietki z gałązkami rozmarynu stworzą sielski klimat, a do tego łatwo je wykonać dzięki naszym instrukcjom. Wprawicie gości w podziw, zapisując ich nazwiska w eleganckim, dopasowanym do charakteru uroczystości stylu, przy użyciu pisaków edding do kaligrafii.


Wyrzutnia do konfetti

Wyrzutnia do konfetti na uroczystość ślubną to gwarancja odpowiedniego klimatu i frajdy dla wszystkich obecnych. Jest to zarazem wesoły element dekoracji, który przygotujecie bez trudu dzięki naszym wskazówkom. Wyrzutnię do konfetti zdobi banderola z czarnego papieru, wykończona błyszczącymi, metalicznymi wzorami wykonanymi przy użyciu pisaków edding 1200 w kolorze złotym lub srebrnym.

 

Rustykalne drogowskazy

Drogowskazy ustawione w widocznych miejscach ułatwią orientację i wskażą gościom drogę do fotobudki bądź sali bankietowej. Drogowskazy z powodzeniem można przygotować własnoręcznie. Rustykalne szyldy z metalu i drewna to elegancka dekoracja, idealnie pasująca do przyjęcia weselnego na wsi. Połyskujące markery olejowe edding pozwolą wykonać na nich wyraziste, artystyczne napisy.