Pastelowy zawrót głowy z edding

 

Łagodne kolory do mocnych akcentów – ulubione pisaki edding dostępne teraz także w pastelowych barwach 

Kreatywne pomysły na papierze teraz także w pastelowych kolorach! Pisaki edding 1200 nabiorają pastelowej mocy. Od dokładnie 50 lat miłośnicy pisania i fani prac kreatywnych mogą polegać na pisakach z charakterystyczną skośną skuwką oraz czarnym trzonem. Teraz zyskają także możliwość wykonywania swoich notatek w łagodnych pastelowych barwach. Delikatne odcienie dają wrażenie lekkości i błogostanu, dlatego są obecnie absolutnym hitem, nie tylko w przemyśle modowym i w wystroju wnętrz.

Dziś bez łagodnych i przyjemnych kolorów trudno sobie wyobrazić także prace kreatywne. Fani kaligrafii i rękodzieła mogą pokazać, co w nich drzemie, wyżyć się kreatywnie na jasnym papierze i dzięki łagodnym odcieniom zadbać o porządną dawkę pastelowej mocy.

Użycie pisaków jest proste – wystarczy zdjąć skuwkę i zabrać się do dzieła. Rysując, pisząc, malując czy kaligrafując nowymi pastelowymi kolorami, można bezgranicznie wyzwolić kreatywność i zyskać pole do popisu w swoim dzienniku, szkolnym zeszycie czy na tworzonym zaproszeniu. Aby coś zaakcentować, nie potrzeba jaskrawych kolorów – delikatne odcienie również mają moc. Świetnie zadziałają przy sporządzaniu list zakupów, notatek, planów czy też pisaniu listów miłosnych – różnorodność zastosowań jest nieograniczona.

Kreatywność – warianty zestawów i wybór kolorów

Oferta obejmuje pisaki o grubości ok. 1 mm w sześciu wyrazistych pastelowych kolorach. Można je kupić pojedynczo lub w zestawie. Apetyt na łagodne odcienie wzmagają dźwięczne nazwy: melonowy, jagoda z lawendą, jabłkowy sorbet, kwiat wiśni, słodka mięta oraz srebrnoszary.

 

W sam raz na sezon szkolny pojawił się bawełniane etui z 14 pisakami, w tym 4 nowymi pastelowymi kolorami, które zadowoli uczniów, studentów i wszystkich miłośników kreatywnego pisania.

Ponadto do wyboru są 24 inne kolory, do kupienia w zestawach o różnych wielkościach oraz w atrakcyjnych metalowych pudełkach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką informacyjną.