Pen Show 2019

 

W weekend 13-14 kwietnia 2019 wraz z markami Faber-Castell, Graf von Faber-Castell oraz Leuchtturm1917 braliśmy udział w Pen Show 2019 w Katowicach.

Marka Faber–Castell podczas wydarzenia zaprezentowała wiele nowości. Wśród nich znalazły się nowe kolory piór wiecznych z kolekcji Ambition: Pink Sunset oraz Blue Lagoon, a także seria Neo Slim. Przedpremierowo można było zobaczyć zestaw do kaligrafii Grip 2011 z trzema rodzajami stalówek kaligraficznych – do sprzedaży trafi już końcem maja. Na naszym stoisku osoby zainteresowane mogły przetestować wyjątkową gładkość pisania nowych cienkopisów GRIP 2010 i 2011. Zadbaliśmy również o najmłodszych – przygotowaliśmy strefę dzieci, gdzie królowały kredki GRIP 2001 oraz kolorowanki Pixel-It.

Pod szyldem Graf von Faber-Castell zaprezentowaliśmy ekskluzywną kolekcją stworzoną w kooperacji z Bentley – już w tym roku kolejna odsłona tej wspaniałej współpracy.

Wielkim powodzeniem i popularnością cieszyła się strefa marki Leuchtturm1917, którą przygotowaliśmy wraz z naszym partnerem Twoje Pióro. Szczególne zainteresowanie wzbudziła nowa kolekcja notatników  „Wszystko zaczyna się od kropki” stworzona dla uczczenia stulecia powstania szkoły Bauhaus. Podczas eventu premierę miały nowe kalendarze 18-miesięczne, a dodatkową atrakcją strefy Leuchtturm1917 była możliwość wygrawerowania laserowo dowolnego napisu bądź grafiki na każdym notesie. Pen Show był dla nas doskonałą okazją do spotkania się z miłośnikami piór i kaligrafii.  Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!