Wielkanoc z edding

Okres wielkanocny sprzyja kreatywności. Wszędzie rośnie soczyście zielona trawa i rozpoczyna się czas świętowania. Przygotowaliśmy wiele wspaniałych pomysłów na malowanie jajek wielkanocnych, dekorowanie domu czy wykonywanie upominków. Wiele z nich ucieszy również dzieci, ponieważ realizacja tych koncepcji nie powinna sprawiać trudności. Dzięki produktom firmy edding, od pisaków do porcelany po markery olejowe i kredowe, masz pewność, że Wielkanoc będzie pełna magii!

 

Nowy wygląd okien wielkanocnych

Zgodnie z holenderską tradycją szyby okien maluje się na szczególne okazje w najpiękniejsze motywy. Nam także ta idea przypadła do gustu, dlatego wymyśliliśmy, jak za pomocą markerów kredowych firmy edding można wyczarować rozkokokoszny motyw z jajkami wielkanocnymi. Tusz z naszych praktycznych pisaków bardzo łatwo zmywa się wilgotną ściereczką, jeśli więc coś nie wyjdzie lub motyw nam się znudzi, nie ma problemu – wystarczy zmyć wzór i pomalować okno na nowo. Markery kredowe firmy edding wypełnione są płynną kredą stworzoną specjalnie do malowania na szkle, lustrach i gładkich powierzchniach. Do wyboru są dwie szerokości linii oraz dziesięć kryjących kolorów, w tym biel i cztery kolory neonowe.

 

Wesołe filiżanki-zające na śniadanie wielkanocne

Te słodkie filiżanki wielkanocne zaskakują prostym, lecz bardzo efektownym malunkiem. Łatwo je wykonać i z pewnością wprawią wszystkich w dobry nastrój. Pisakami do porcelany edding maluje się na spodzie kubka głowę zająca, którą widać dopiero podczas picia. Długie uszy zajęcze można zobaczyć na ściance bocznej. Gdy podczas śniadania wielkanocnego przy każdym nakryciu przycupnie filiżanka-zając, rodzina będzie pełna podziwu i nawet największy śpioch z radością pojawi się przy świątecznym stole. Do wyboru jest 15 olśniewających kolorów. Po wypaleniu w nagrzanym piekarniku rysunek nie zmyje się nawet w zmywarce.

 

Samodzielnie wykonana zajączkowa torebka

Nie tylko dzieci cieszą się na niespodzianki przynoszone przez zająca wielkanocnego. Kolorowe czekoladowe jajka i inne słodkości sprawiają radość także dorosłym, szczególnie gdy są starannie zapakowane. Wymyśliliśmy, jak z rzeczy dostępnych w każdym domu można w prosty sposób przygotować zabawne torebki prezentowe – nawet na ostatnią chwilę. Potrzebujesz zwyczajnych torebek lub filtrów papierowych, a także markerów olejowych połyskujących edding, którymi narysujesz głowę zająca. Zwiąż uszy taśmą z prawej i lewej strony – i zajączkowa torebka jest gotowa!