3 pomysły na udekorowanie świątecznych bombek

Oferta ozdób choinkowych w sklepach jest bardzo szeroka, jednak czy wszystkie z nich pasują do wystroju Twojego wnętrza? W tym artykule pokazujemy 3 sposoby na ozdobienie bombek zgodnie z Twoim stylem!

Połyskujące wzory i napisy

Każdy z nas ma swój ulubiony, nieco inny styl. Jednym podobają się zawijasy, innym zygzaki, ktoś inny jeszcze będzie cieszyć się ze spersonalizowanych napisów czy wzorów. edding wychodzi naprzeciw różnym stylom i oferuje markery olejowe z połyskującym tuszem, za pomocą których możesz stworzyć ozdoby idealne. Efekt wykończenia przypomina silnie kryjący lakier z wysokim połyskiem. Markery znakomicie sprawdzają się zarówno na jasnym, jak i ciemnym szkle oraz plastiku. Uniwersalne markery dostępne są w 18 lśniących odcieniach (również białym) oraz w gamie kolorów metalicznych. Dzięki różnym szerokościom końcówek możesz dekorować zarówno duże powierzchnie, jak i wykonywać małe zdobienia.

Brokatowy szał

Jeżeli bardziej niż zawijasy i napisy przemawiają do Ciebie bombki w stylu glamour, wybierz klej brokatowy tesa Glitter Deco. Miękka tubka z praktyczną końcówką umożliwia precyzyjną i czystą aplikację masy dekoracyjnej. Klej nie kapie, ani nie powoduje deformacji elementu, na który jest nakładany. Co ważne, nie zawiera rozpuszczalników i łatwo go sprać z ubrań.

Bombki z efektem 3D

Dekoracje na powierzchni baniek choinkowych nie muszą być płaskie i nudne – jeżeli marzą Ci się fantazyjne wzory, użyj mas piankowych Cricco. Masy są niezwykle miękkie i plastyczne. Z 8 podstawowych kolorów z łatwością uzyskasz odcienie, które będą perfekcyjnie dopasowane do Twojego wnętrza. Masę możesz dodatkowo udekorować brokatem, lub pisać po niej pisakami. Tu możliwości są nieograniczone!