Faber-Castell i Leuchtturm1917 na Dniu Pióra Wiecznego

Już w najbliższy weekend, 17 listopada, odbędzie się trzecia już edycja Dnia Pióra Wiecznego, na które serdecznie Was zapraszamy. Wydarzenie organizowane przez Amex i Escribo zrzesza miłośników piór wiecznych i kaligrafii nie tylko z Polski, ale i całego świata. Tegoroczna edycja odbędzie się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie przy ulicy Kredytowej 1. Uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę „Narzędzia piśmiennicze przełomu XIX i XX wieku”, jak również wziąć udział w licznych warsztatach, m.in. z markami Faber-Castell i Leuchtturm1917 („Kaligrafia brush penami” z Pitt Artist Pen oraz „Kreatywny Bullet Journal”, podczas których pokażemy jak kreatywnie ozdabiać swoje planery).

Faber-Castell wyposaży również kącik dla najmłodszych. W tym roku po raz pierwszy zaprosimy Was na stoisko marki Leuchtturm1917. Od samego początku swojej ponad 100-letniej działalności firma przykłada ogromną wagę do najwyższej jakości, którą – zgodnie z jej przekonaniem – uzyskuje się poprzez dbałość o najmniejsze detale. Wykonane z ogromną starannością notatniki, planery i inne artykuły sygnowane logo LT1917 cechuje estetyka, funkcjonalność, trwałość i niezawodność. Już w sobotę przedpremierowo będziecie mogli zakupić nowe kolory notatników na 2019 rok – port red i pacific green, a także spersonalizować swój notes.

W ramach marek Faber-Castell i Graf von Faber-Castell będziecie mogli zobaczyć nowości – w tym niezwykłą kolekcję Graf von Faber-Castell for Bentley, a także, przedpremierowo ekskluzywne Pióro Roku 2019 inspirowane kulturą Samurajów. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie http://www.dzienpiorawiecznego.pl/ .

Serdecznie zapraszamy!