Nowa jakość identyfikacji z Tarifold ID

tarifold ID

Tarifold jest pionierem w dziedzinie systemów do prezentacji dokumentów. Podstawy nabiurkowe, systemy naścienne, szereg różnego typu kieszeni do dokumentów prezentowanych na ścianach, witrynach i innych powierzchniach zarówno w środowiskach biurowych, jak i przemysłowych pozwoliły osiągnąć marce Tarifold pewną pozycję na światowym rynku. Wysokiej jakości asortyment produkowany jest we Francji, cechuje się trwałością, funkcjonalnością i nietuzinkowym wzornictwem.

Tarifold wciąż rozwija swoją ofertę wprowadzając na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Tym razem firma skupiła swoją uwagę na identyfikacji pracowników, która w dzisiejszych czasach jest spotykana w większości firm i zakładów pracy. Nowa seria Tarifold ID to kompleksowy zestaw identyfikatorów, smyczy, badge’y i zawieszek do kart, które są niezwykle praktyczne, i które wyróżniają się oryginalnym designem. W zależności od środowiska, w którym obraca się pracownik, dostępne są smycze zarówno w stonowanych kolorach (np. do biura), jak i z mocnym efektem odblasku dla zapewnienia bezpieczeństwa i widoczności (hale produkcyjne, magazynowe, zaciemnione pomieszczenia z niewielką ilością światła).

Identyfikatory i badge dopasowane są do standardowych rozmiarów wkładek i etykiet, dlatego ich personalizacja jest niezwykle prosta. Tarifold dodatkowo zadbał o wysoką trwałość oraz atrakcyjność pod względem wzornictwa, dlatego każdy identyfikator, poza tym, że dobrze się prezentuje, może służyć pracownikom przez dłuższy czas.