W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję uczestniczyć w drugiej edycji targów mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek Rzeszów ŁAŁ!, podczas których prezentowaliśmy markę Cricco. Na stoisku można było zobaczyć i przetestować nasze produkty, dzieci mogły również uczestniczyć w jesiennych warsztatach, podczas których lepiliśmy z mas piankowych jeżyki, liście, żołędzie i grzybki – trafił się nawet jesienny dinozaur i flaming  🙂
 

Największe wrażenie zrobiło na dzieciach zaprezentowane zjawisko termokurczliwości: najpierw kolorowały specjalne folie z zestawów termo breloczków, po czym pod czujnym okiem dorosłych wypiekaliśmy je w naszym mini piekarniku. Po minucie duży kawałek folii zamieniał się w mały plastikowy breloczek, który każdy z uczestników warsztatów mógł zabrać do domu. Naprawdę ŁAŁ! Pośród licznych odwiedzających nasze stoisko pojawił się również gość specjalny, Krystian Herba, sportowiec, 5- krotny rekordzista Guinnessa w zdobywaniu skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków, który otrzymał od nas w prezencie mini rower wykonany z masy piankowej Cricco.

Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas. Już nie możemy się doczekać kolejnych targów ŁAŁ, które tym razem odbędą się w Krakowie, 21. października. Serdecznie zapraszamy!