Zachowaj wakacyjne wspomnienia na dłużej – z tesa®

Lato zbliża się ku końcowi, dni są już zauważalnie krótsze, a temperatury – odczuwalnie niższe. Wielu z nas już dawno zapomniało o wspaniałych chwilach, które spędziliśmy na długo wyczekiwanych urlopach, ponieważ wraz z powrotem roku szkolnego popadliśmy w codzienną rutynę. Chcemy Wam pomóc odświeżyć wakacyjne wspomnienia, dlatego – wraz z marką tesa® – przygotowaliśmy dla Was ciekawą inspirację.

Zobaczcie sami! Fotografie mają w sobie niezwykłą magię. Mimo, że widać na nich wyłącznie mikromomenty – chwile uchwycone w ułamku sekundy – to bardzo często stoją za nimi niezwykłe historie. Często, patrząc na zdjęcia, nie myślimy tylko o danej chwili, ale o ogóle wydarzeń i sytuacji jakie miały miejsce w tym dniu. Zdjęcia wywołują pozytywne emocje i uśmiech, dlatego proponujemy Wam, abyście wydrukowali wszystkie takie fotografie i zamieścili je we własnoręcznie wykonanych ramkach!

To, czego będziecie potrzebowali, to gruby papier lub karton, nożyczki lub nożyk do papieru i taśmy dekoracyjne tesa®. Wytnij dowolny wzór ramki w kartonie, następnie ozdób go naszymi taśmami, zamieść wewnątrz zdjęcie i gotowe!

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia i powspominaj miniony urlop – do następnych wakacji pozostało już tylko nieco ponad 300 dni 😉