Faber-Castell na Sabat Fiction-Fest 2018

 

W dniach 17-19 sierpnia odbyła się 5. edycja Festiwalu Sabat Fiction-Fest, który przyciąga miłośników szeroko pojętej pop kultury, fantastyki i kultury dalekiego wschodu z całej Polski. Na wydarzeniu nie zabrakło również ekipy z Artystycznego Kręgu, które zorganizowały niezwykłe warsztaty z użyciem produktów marki Faber-Castell. Podczas konwentu uczestnicy uczyli się sztuki rysowania w stylu Manga oraz rysowania z zachowaniem realistycznych proporcji twarzy przy wykorzystaniu m.in. Pitt Artist Pen’ów, ołówków, kredek Dűrer oraz Ecco Pigmentów od Faber-Castell. Zainteresowanie odwiedzających stoisko było ogromne, a efekty warsztatów przerosły najśmielsze oczekiwania samych prowadzących.

Udział w tego typu wydarzeniu jest dla nas niezwykle cennym doświadczeniem, ponieważ mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z fascynatami sztuki – możemy poznać ich opinie oraz potrzeby, możemy udzielić cennych rad i wskazówek dotyczących naszych produktów, wreszcie możemy poznać ich bliżej i wejść nieco głębiej w świat fantastyki.

Choć emocje po ostatniej edycji Sabat Fiction jeszcze nie opadły, to wraz z dziewczynami z Artystycznego Kręgu już teraz niecierpliwie czekamy na kolejny konwent!