Z życia firmy: Victory Office Products i Amex Stationery łączą swoje siły

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w lipcu tego roku firmy Victory Office Products i Amex Stationery podjęły decyzję o połączeniu swoich sił i nawiązaniu współpracy w zakresie dystrybucji oferowanych przez Victory Office produktów.

Victory Office Products Sp. z o.o. jest największym producentem galanterii biurowej w Europie. Zespół doświadczonych profesjonalistów co dzień dokłada wszelkich starań, aby produkty sygnowane marką Victory Office spełniały najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Determinacja i dążenie do perfekcji pozwoliły firmie w krótkim czasie osiągnąć pozycję lidera w produkcji galanterii biurowej na rynku europejskim. 70 zaawansowanych technologicznie maszyn zlokalizowanych w fabryce w pomorskim Połczynie wytwarza co miesiąc ponad 50 ton produktów stalowych, które trafiają m.in. na rynek polski, niemiecki, angielski i rosyjski.

Dzięki przekazaniu marketingu i dystrybucji w ręce Amex, firma Victory Office będzie mogła skupić się na dalszym rozwoju swoich produktów i postawić kolejny, milowy krok w budowaniu swojej marki. Na mocy zawartego porozumienia, od dnia 1 września produkty sygnowane logo Victory Office będą dostępne w Polsce w ofercie Amex na zasadach wyłączności.

Zapraszamy do współpracy.