Wybierz się w podróż z T-Collection

 

Sezon wakacyjny to okres wzmożonych wyjazdów wypoczynkowych. Zgodnie z badaniami opublikowanymi przez towarzystwo ubezpieczeniowe Mondial Assistance w 2018 urlop za granicą spędzi prawie 7,5 mln Polaków, tj. o ponad trzy miliony więcej niż rok wcześniej. Blisko 64% turystów wybierze się w podróż samolotem, a 34% skorzysta z samochodów lub autokarów. Wybierając się w podróż za granicę należy pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiednich dokumentów – dowodu osobistego, paszportu, biletu lotniczego, polisy ubezpieczeniowej itd.

Francuski producent artykułów do prezentacji, przechowywania i archiwizowania materiałów – firma Tarifold – wie, jak ważne jest zabezpieczenie dokumentów przed zgubieniem lub uszkodzeniem, dlatego do swojej oferty wprowadził niezwykle praktyczne teczki kopertowe wykonane z wysokiej jakości polipropylenu. Dzięki nim Twój paszport czy bilet będą doskonale chronione przed kurzem i brudem, a praktyczne formaty dopasowane do standardowych rozmiarów dokumentów zabezpieczą je przed pogięciem lub podarciem.

 

W zależności od modelu, teczki kopertowe zamykane są na zatrzask lub rzep, dostępne są w formatach A4 (standardowa kartka do drukarki), A5 (format szkolnego zeszytu) oraz 250/136 mm (nieco większe od biletu lotniczego). Szeroka gama pastelowych kolorów pozwoli dopasować teczkę do indywidualnych upodobań użytkownika, który będzie miał swoje dokumenty zawsze w komplecie i zawsze pod ręką.

Podróżuj bezpiecznie z Tarifoldem!