Inspiracje Amex: zaproś gości w pięknym stylu

 

Dla przyszłych małżonków zaproszenia ślubne to często nie lada problem – które wybrać? Czy wypisać ręcznie czy wydrukować? Personalizować czy pozostawić taką samą treść dla wszystkich? Zaproszenie z jednej strony podkreśla to, jak ważny jest dla nas gość (w końcu chcemy żeby był świadkiem najważniejszego wydarzenia w naszym życiu), z drugiej – stanowi zapowiedź pięknych chwil i wspaniałej zabawy podczas przyjęcia weselnego. Z tego też względu zaproszenie powinno być skierowane do konkretnej osoby, żeby czytając je mogła poczuć, że faktycznie zależy nam na jej obecności. Nasza propozycja wykonania wyjątkowych zaproszeń opiera się na popularnej obecnie technice handletteringu, a więc sztuce malowania i rysowania liter, słów i fraz.

Do ozdobnego pisania doskonale nadają się pisaki pędzelkowe Brush Pen, cienkopisy Ecco Pigment, ołówki i zakreślacze pastelowe marki Faber-Castell, które pozwalają osiągać nadzwyczajne efekty. Nie ma jednego przepisu na to jak powinien wyglądać właściwie wykonany napis w stylu handletteringowym, ponieważ to wszystko zależy od autora i jego wyobraźni. Warto najpierw naszkicować delikatnie ołówkiem litery, które następnie poprawiamy pisakami lub cienkopisami.

Wystarczy chwilę poćwiczyć , a efekty będą naprawdę imponujące! Twoje zaproszenia ślubne będą niepowtarzalne, pełne wdzięku i niezwykle osobiste.