Bądź kreatywny – zrób to sam z Cricco!

Kreatywność jest niezwykle przydatną umiejętnością w życiu, ponieważ dzięki niej znacznie łatwiej rozwiązujemy problemy, jesteśmy o wiele bardziej pomysłowi i zwiększamy swój potencjał twórczy. Wszelkie czynności, które wymagają koncentracji oraz poszukiwania nieszablonowych lub wymagających sprytu rozwiązań sprawiają, że poziom kreatywności rośnie. Mimo, że kreatywne myślenie rozwija się w nas przez całe życie, warto zadbać o jego kształtowanie już od najmłodszych lat. Chcąc wspierać dzieci i zachęcać je do aktywnego trenowania swoich umiejętności, stworzyliśmy z Cricco nową serię produktów „zrób to sam”, które – obok walorów edukacyjnych, zapewniają również doskonałą zabawę i wiele radości.

W nowej serii „zrób to sam” znalazły się między innymi pluszowe wyszywanki-przytulanki, bibułkowe wyklejanki, termobreloczki, zdrapywanki, oraz zoorigami. Każdy produkt został tak zaprojektowany, aby w jak największym stopniu przyczyniał się do rozwoju zdolności manualnych i kreatywnych dzieci w wieku 5 – 12 lat.

Załączone do zestawów instrukcje pomagają we właściwy sposób wykonać daną zabawkę, jednak wiele elementów dzieci mogą wykonać według własnego pomysłu. Seria „zrób to sam” charakteryzuje się atrakcyjnym, ciekawym wzornictwem dostosowanym do wieku użytkowników. Wykonane przedmioty mogą służyć do dalszej zabawy lub stanowić element dekoracyjny pokoju. Każde opakowanie zaopatrzone jest w specjalny kod QR, który przeniesie użytkownika do kreatywnego świata Cricco i pokaże, jak krok po kroku wykonać daną rzecz.

Trwałe, kartonowe opakowania w przyciągającym uwagę designie wzbudzają zainteresowanie i sprawiają, że nikt nie przechodzi obok nich obojętnie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz na stronie www.cricco.pl . Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na fb.