Z życia firmy: warsztaty Faber-Castell w C.H. Serenada Kraków

 

W dniu 24 marca 2018 w CH Serenada wraz z firmą Excellent Office zorganizowaliśmy warsztaty promujące nowe kredki od Faber-Castell: Goldfaber oraz Goldfaber Aqua. W wydarzeniu wzięło udział 75 uczestników, którzy pod okiem ekspertki ze szkoły rysunku DOMIN, Marty Mojsik, mogli testować nasze produkty i rozwijać swoje umiejętności w zakresie rysunku, jak również poznali różne sposoby wykorzystania kredek akwarelowych.

Odbiór warsztatów był bardzo pozytywny, co można przeczytać również w komentarzach na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/553641495001869/permalink/556081198091232/

W trakcie licznych rozmów uczestnicy zachwalali formę warsztatów, profesjonalną organizację oraz niezwykłą atmosferę, którą tak naprawdę tworzyli razem z nami (za co serdecznie dziękujemy). Bardzo dobrze ocenione zostały również same produkty (pigmentacja kredek, rozpuszczalność w wodzie, twardość). (więcej o kredkach Goldfaber i Goldfaber Aqua dowiesz się tu)

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się spotkać w tak kreatywnych okolicznościach i mamy nadzieję, że informacje i porady przekazane w trakcie eventu przyczynią się do powstania prawdziwych dzieł sztuki – oczywiście z marką Faber-Castell!