Warsztaty Faber-Castell dla dzieci w Księgarni im. Baczyńskiego w Warszawie

W sobotę 17 marca 2018 w Księgarni im. Baczyńskiego w Warszawie odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci, w których mieliśmy przyjemność brać udział. Atmosfera, jaka została stworzona podczas eventu była naprawdę bardzo wyjątkowa- zarówno dzieci, rodzice jak i sami organizatorzy byli zachwyceni.
Cała zabawa przebiegła bardzo płynnie, odbyły się dwie tury warsztatów, pierwsze o 10:30, drugie o 12:00. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że wszystkie miejsca rozeszły się w zaledwie 3 godziny. Zajęcia były przewidziane dla dzieci w wieku 5-12 lat a poprowadziła je plastyczka i blogerka- Dreamy Attic Patrycja Pieczara.

 

Motywem przewodnim całego wydarzenia było tworzenie kartek z okazji pierwszego dnia wiosny, który nadchodził wielkimi krokami. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem talentu i umiejętności, jakie zaprezentowali wszyscy uczestnicy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Już nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów, na które oczywiście serdecznie zapraszamy – szczegóły już niebawem!