Wiosenne porządki z naszymi markami

Mimo, że zgodnie z kalendarzem nadal jeszcze trwa zima, my już czujemy w powietrzu pierwsze podmuchy wiosny. Pierwszym istotnym znakiem jest widocznie wydłużający się dzień – od najkrótszego dnia w roku (21.12.) przybyła nam już niemal dodatkowa godzina!

Wraz z nadejściem wiosny często bierzemy się za domowe i okołodomowe porządki. Zimową odzież pakujemy do pudeł, które szczelnie zaklejamy i chowamy gdzieś na strychu, różnego rodzaju sprzęty pozostawione na zimę przed domem czyścimy i konserwujemy ich gumowe elementy. Pod wpływem mrozu i działania warunków atmosferycznych przedmioty, które pozostały na zewnątrz ulegają zniszczeniu, ale nie oznacza to, że nie możemy ich uratować! Poniżej przedstawiamy parę pomysłów na wykorzystanie naszych marek podczas porządkowania swojego domu.

 

  • Pakowanie pudeł z tesa

Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że pudło, w które zapakowaliście rzeczy, rozpadło się podczas przenoszenia, ponieważ taśma klejąca nie wytrzymała? Z taśmami pakowymi tesapack standard Solvent ten problem już się nie powtórzy! Nośnikiem jest wytrzymały polipropylen, natomiast klej powstał na bazie kauczuku naturalnego. Taśmy dostępne są w kolorach: brązowym i przezroczystym, a klejenie nimi zdecydowanie ułatwiają specjalne dyspensery tesa (standard, economy, classic lub comfort).

 

 

  • Opisywanie kartonów z markerami permanentnymi edding 300 / 330 / 390 / 400 / 850 / 2000C

Kiedy już zapakujemy zimowe ubrania lub dekoracje świąteczne do pudeł i szczelnie je zakleimy, warto je stosownie opisać, aby po pewnym czasie z łatwością zidentyfikować ich zawartość bez konieczności otwierania. Tu przyjdą z pomocą markery permanentne edding, którymi w czytelny i trwały sposób oznaczymy kartony oraz inne powierzchnie, np. plastikowe pojemniki, drewniane skrzynie czy foliowe worki.

 

 

 

  • Zabezpieczenie i konserwacja gumowych elementów? – wyłącznie z markerem edding 8150

Wystawione na działanie skrajnych temperatur (niskich zimą i wysokich latem) materiały wykonane z gumy z czasem mogą ulegać zniszczeniu – zaczynają pękać lub kruszyć się. Aby zabezpieczyć różnego rodzaju uszczelki czy podkładki, warto użyć markera z olejem silikonowym edding 8150, który w praktyczny i niezawodny sposób pomoże pozbyć się problemu parcenia, a wygodna aplikacja pozwoli zrobić to w mgnieniu oka.

 

 

  • Marker do opon edding 8050

Wiosna to również czas wymiany opon z zimowych na letnie. Prawy przód, lewy przód, prawy tył, lewy tył – warto oznaczyć swoje koła, aby podczas ich przekładania nie pomylić kolejności. Doskonale nada się do tego marker edding 8050, którego trwały tusz w kolorze białym w widoczny sposób pomoże w identyfikacji opon i innych gumowych przedmiotów.

 

 

  • Markery olejowe edding do dekorowania

A gdyby tak tchnąć w stare przedmioty nowego ducha i – poprzez dodanie kilku wzorów i zdobień – dać im drugie życie? Na przykład doniczka, która od wielu lat stoi na parapecie i już nam się opatrzyła, albo stara taca czy nawet kalosze? Z markerami olejowymi edding w zaledwie w parę chwil pozbędziesz się swoich staroci zamieniając je w zupełnie nowe, przepiękne przedmioty codziennego użytku. Stolik ogrodowy, stary rower, doniczka, konewka – to tylko niektóre z pomysłów, bo możliwości są nieograniczone! Wysokiej jakości tusz o właściwościach zbliżonych do farby olejnej charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wody, światła i na ścieranie, świetnie sprawdza się na niemal wszystkich powierzchniach – zarówno gładkich, jak i porowatych. Dodatkową zaletą jest dostępność szerokiej gamy kolorów i końcówek.

 

 

  • Nożyczki uniwersalne domowe Dahle

Absolutnym niezbędnikiem w każdym gospodarstwie domowym są solidne i trwałe nożyczki, które nadają się do cięcia nie tylko papieru, ale również kartonu, sznurków i innych materiałów. Zdecydowanym faworytem są nożyczki uniwersalne Dahle 54638-12976 DA, których ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej o twardości 54 stopni w skali Rockwella. Uchwyty wykonane są z odpornego na pęknięcia tworzywa ABS, a wewnątrz nich wbudowany jest praktyczny, stalowy dziadek do orzechów. W ostrzu znajduje się dodatkowo otwieracz do butelek.

My już z utęsknieniem czekamy na wiosnę, a Wy?