Inspiracje Amex: Idealny prezent dla Babci i Dziadka

Już wkrótce Święto Babci i Dziadka. Dzień, w którym każde dziecko życzy swoim dziadkom zdrowia, uśmiechu i radości, i w którym wręcza własnoręcznie wykonaną laurkę lub inny upominek. My w tym roku podsuwamy Wam pomysł na spersonalizowane filiżanki wykonane przy użyciu markerów porcelanowych edding 4200.

 

Jak to zrobić ?

To niezwykle proste – wystarczy dokładnie odtłuścić porcelanową powierzchnię (np. alkoholem), namalować swój wzór, wstawić udekorowane naczynie do rozgrzanego (160oC) piekarnika na 25 minut, odczekać do ostygnięcia i gotowe!

Markery porcelanowe edding 4200 posiadają miękką końcówkę w kształcie pędzelka, dzięki której zarówno z łatwością rozprowadzimy pigmentowy tusz na większych powierzchniach, jak i wykonamy bardzo szczegółowe detale. Tusz nie wylewa i nie rozmazuje się na powierzchni, a po wyschnięciu i wypaleniu w piekarniku staje się odporny na mycie w zmywarce. Jest odporny na działanie światła, dzięki czemu nie blaknie i kolory – nawet po dłuższym czasie – nadal są wyraziste i żywe.

 

 

 

Markery dostępne są w zestawach 6 kolorów:

4200/6S/000 ED kolory podstawowe (czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, brązowy)

4200/6S/099 ED kolory zimne (czarny, fioletowy, błękitny, jasnozielony, turkusowy, stalowoniebieski)

4200/6S/999 ED kolory ciepłe (czerwony, pomarańczowy, brązowy, różowy, ciemnobrązowy, karmazynowy).