XIII Forum IPBBS Profesjonalista Roku

20 października 2017 odbyło się XIII Forum Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Amex Stationery należy do stowarzyszenia IPBBS od ponad 20 lat, a więc niemal od samego początku jego istnienia. Forum organizowane przez Izbę jest szczególnym wydarzeniem w branży, a za razem doskonałą okazją do wymiany najświeższych informacji z rynku oraz dzielenia się najlepszymi praktykami.

W tym roku tematem przewodnim była „Strategia Przyszłości”. Pośród ciekawych wystąpień i prelekcji m.in. gości z zagranicy  – Johna Watsona, Dyrektora Marketingu w Lyreco Group czy Christiana Ulricha, Dyrektora Marketingu Spielwarenmesse AG, uczestnicy mieli również okazję wzięcia udziału w ciekawych panelach dyskusyjnych.

W ramach Forum odbył się także konkurs Meeting Premiera 2017, w którym nasz Specjalista ds. Produktów Premium, Robert Wojtczak, otrzymał tytuł Specjalisty Roku.

Było nam niezwykle miło uczestniczyć w XIII już edycji Forum. Organizatorom ogromnie dziękujemy za zaproszenie, a naszemu laureatowi – serdecznie gratulujemy!

Więcej szczegółów na http://www.ipbbs.org.pl/aktualnosci/kmp-zwyciezcy 

 

źródło: www.ipbbs.org.pl