Dahle: szkolenie Raspenava 2017

 

 

W dniach 21-23 sierpnia odbył się wyjazd szkoleniowy, na który wraz z Dahle zaprosiliśmy właścicieli i pracowników czołowych firm zajmujących się sprzedażą urządzeń biurowych. Uczestnicy mieli okazję, aby szczegółowo zapoznać się z niszczarkami, trymerami i gilotynami Dahle. Szkolenie prowadzone było przez Product Managerów z Niemiec.

Jednym z punktów programu było zwiedzanie czeskiej fabryki, w której rocznie, obok dziesiątek tysięcy urządzeń biurowych Dahle, produkowanych jest blisko 15.000 profesjonalnych niszczarek. Po części merytorycznej nasi goście mogli zwiedzić przepiękny, XIII-wieczny zamek we Frydlancie oraz spędzić miło czas w odrestaurowanej, XVIII-wiecznej osadzie przy grillu i konstruktywnych rozmowach na temat najnowszych rozwiązań w branży urządzeń biurowych.

Wierzymy, że to – choć krótkie, to jednak intensywne szkolenie – dostarczyło uczestnikom dużej dawki wiedzy i przyczyni się do umocnienia pozycji Dahle na polskim rynku. Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za wspólny czas i mamy nadzieję, że to szkolenie przełoży się na Państwa sukcesy sprzedażowe i przyczyni się do wzrostu obrotów na marce Dahle.