Nowości 2017 w ofercie Amex

Wraz z nadejściem wiosny wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg atrakcyjnych nowości, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Dokładna analiza rynku i bieżących trendów pozwoliła nam wybrać i wdrożyć do portfolio produkty, które obecnie są bardzo pożądane przez konsumentów, i na które istnieje ogromny popyt.

Faber-Castell przygotował na ten rok nową odsłonę pisaków Connector, które – poza (nie)zwykłym kolorowaniem, dają również możliwość rozwoju kreatywności poprzez łączenie zatyczek i tworzenia z pisaków niezwykłych budowli. Poprawiony został design opakowań, aby klient od razu mógł dostrzec wyjątkowość produktu. Do oferty dołączyły również kreatywne zestawy – szkatułka baleriny, przybornik na biurko oraz wyjątkowe kolorowanki 3D z okularami. Ponadto, do oferty kredek Grip 2011 wprowadzone zostały nowe kolory (opakowanie 48 kolorów), a klasyczne kredki Eco i Rybka doczekały się nowych wariantów opakowań. Nowe kolory i wzornictwo pojawiło się też w cienkopisach kreślarskich ECCO PIGMENT, cyrklach, piórach Scribolino oraz kultowych ołówkach Sparkle. Warto zwrócić uwagę na nową kolekcję długopisów i ołówków Grip 2010 w energetycznych kolorach.

Szczególnej uwadze polecamy nowości ze szkolnej marki Cricco, wśród których znalazły się różne rodzaje wysokiej jakości trójkątnych kredek ołówkowych w nowych wariantach: jumbo mini 6 kol. /10 kol. z temperówką, trójkątne 36 i 48 kolorów oraz zestaw szkolny 12 x 12 kol., masy piankowe o wyjątkowo przyjaznej konsystencji i właściwościach, kredki żelowe typu „twist”, farby akwarelowe 12 kolorów w jasnych, żywych kolorach oraz zestaw pędzelków szkolnych o różnych końcówkach.

W ofercie niemieckiej marki KUM, obok nowych wzorów temperówek (m.in. tabliczka mnożenia, Click Clack Fresh, DOME, 4w1, 2w1) znajdziecie teraz Państwo również topowe, elastyczne przyrządy kreślarskie – linijki i ekierki z kątomierzem w atrakcyjnym designie.

W marce Profice proponujemy nowe wydanie kolorowych produktów do biura i szkoły. Korektory w pisaku i w taśmie NEON z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, a seria zszywaczy, dziurkaczy i dyspenserów do taśm „Silky Touch” sprawią, że praca biurowa nabierze zupełnie innego, lepszego wymiaru.

 

Absolutny must-have tego sezonu to innowacyjny i wygodny klej w stemplu od tesa. Doskonale nadaje się do domu, biura czy pracowni i jest zawsze gotowy do pracy. 10m taśmy daje możliwość naklejenia aż 1100 stempli.

Nowości pojawiły się również w Lambo, Eberhard Faber, Dahle i Adel.

 

 

 

 

Wierzymy, że zaproponowane przez nas nowości spotkają się z pozytywnym odbiorem – zarówno Państwa, jak i Waszych klientów. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz Biurem Obsługi Klienta.