Targi 2017

Jak co roku na wiosnę, również i w tym sezonie mamy przyjemność brać udział w targach szkolnych organizowanych przez naszych Klientów. Obecnie w naszym grafiku znajduje się aż 48 takich spotkań – część już za nami, wiele jeszcze przed. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest to czas – w szczególności dla naszych kontrahentów, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najlepiej się przygotować. Zespół marketingu już od paru tygodni opracowywał plan działań i promocji, powstało wiele nowych materiałów POS (m.in. 2 nowe ścianki Faber-Castell, ścianka Cricco, 20 roll up’ów) oraz szeroki pakiet promocji. Z okazji targów wprowadziliśmy do oferty blisko 200 nowości – zarówno z asortymentu szkolnego, jak i biurowego, aby dać naszym Klientom możliwość zobaczenia ich „na żywo” – dotknięcia i przetestowania.

Na naszych stoiskach spotkacie się Państwo z niezwykle miłą i profesjonalną obsługą – doświadczeni handlowcy z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiednich produktów oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.
Wierzymy, że podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczne targi zapiszą się pozytywnie na kartach historii branży biurowo-szkolnej i będą okazją do owocnych i konstruktywnych spotkań biznesowych.