PRZEDSTAWICIELE

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie
Beata Kajniak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 604 501 887
bkajniak@amexgroup.pl

małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Damian Kośla
Przedstawiciel Handlowy
tel. 693 029 202
dkosla@amexgroup.pl

śląskie, łódzkie
Jakub Musiał
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 602 173 417
jmusial@amexgroup.pl

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie
Dariusz Wysocki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 608 300 684
dwysocki@amexgroup.pl

lubuskie, wielkopolskie
Aneta Piosik-Podebry
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 668 674 779
apiosik@amexgroup.pl

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
Tomasz Rylski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 600 949 169
trylski@amexgroup.pl

 

opolskie, dolnośląskie
Oskar Baszczok
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 602 134 049
obaszczok@amexgroup.pl

Cała Polska

Łukasz Jesionka
Kierownik Rozwoju Sprzedaży
Dahle
tel. 608 543 747
ljesionka@amexgroup.pl

Robert Wojtczak
Przedstawiciel Marek Premium
Faber-Castell, Graf von Faber-Castell
tel. 602 134 079
rwojtczak@amexgroup.pl